Firmamız 13 Yıllık sektör deneyimiyle deneyimli ve uzman personeliyle endüstriyel elektronik konularında ürünün fikir aşamasından üretim aşamasına kadar geçen süreçte müşteri odaklı olarak hizmet vermektedir.

Teknolojinin her geçen gün çağın gerekleri doğrultusunda hızla gelişmesi, gerek iş hayatını gerekse günlük yaşamı kolaylaştırıcı düşünce ve fikirlerin hayatımıza uyarlanması endüstriyel elektronik alanında da çok geniş bir pazar oluşturmuştur. Şirketimiz konusu ile ilgili alanlarda sürekli bilgi birikimini ve deneyimini geliştirmiş, bu sayede de birçok ilklere imza atmanın gururunu yaşamıştır.

Online Kesintisiz Güç Kaynakları başta olmak üzere, Line-Interactive Kesintisiz Güç Kaynakları, Kuru Tip Aküler, Servo Voltaj Regülatörleri,Mikro İşlemcili Voltaj Regülatörleri, Statik Voltaj Regülatörleri, Akü Şarj Redresörleri, Marine Tipi Akü Şarj Redresörleri, Switch Mode Güç Kaynakları, İnverterler, Kombi Güç Kaynakları, Motor Koruma Sistemleri, DC Güç Kaynakları, arıza , satış ve satış sonrası hizmet noktalarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetlerini sürdüren ANTES ENERJİ SİSTEMLERİ sadece müşterileri için değil, tedarikçileri, çalışanları, bayileri ve çözüm ortaklarını da kapsayacak şekilde bu ilkesini uygulamaya gayret göstermektedir.

ANTES ENERJİ SİSTEMLERİNİN temel hedeflerinden biri de; müşteri gereksinimleri ile beklentilerinin karşılanması, ihtiyaca yönelik çözümlerin oluşturulması, müşteri ilişkilerine uzun vadeli çözüm ortağı yaklaşımından taviz vermeyerek, güvenli, uluslararası standartlar ile uyumlu, müşteri için gerçek ekonomik ve teknolojik üstünlükleri olan ürünlerin, imalat, satış ve bakım hizmetlerini vermektir