Hakkımızda

Antes Enerji Sistemleri

Antes Enerji Sistemleri

Firmamız 15 Yıllık sektör deneyimiyle deneyimli ve uzman personeliyle endüstriyel elektronik konularında ürünün fikir aşamasından üretim aşamasına kadar geçen süreçte müşteri odaklı olarak hizmet vermektedir.

Teknolojinin her geçen gün çağın gerekleri doğrultusunda hızla gelişmesi, gerek iş hayatını gerekse günlük yaşamı kolaylaştırıcı düşünce ve fikirlerin hayatımıza uyarlanması endüstriyel elektronik alanında da çok geniş bir pazar oluşturmuştur. Şirketimiz konusu ile ilgili alanlarda sürekli bilgi birikimini ve deneyimini geliştirmiş, bu sayede de birçok ilklere imza atmanın gururunu yaşamıştır.

Online Kesintisiz Güç Kaynakları başta olmak üzere, Line-Interactive Kesintisiz Güç Kaynakları, Kuru Tip Aküler, Servo Voltaj Regülatörleri,Mikro İşlemcili Voltaj Regülatörleri, Statik Voltaj Regülatörleri, Akü Şarj Redresörleri, Marine Tipi Akü Şarj Redresörleri, Switch Mode Güç Kaynakları, İnverterler, Kombi Güç Kaynakları, Motor Koruma Sistemleri, DC Güç Kaynakları, arıza , satış ve satış sonrası hizmet noktalarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetlerini sürdüren ANTES ENERJİ SİSTEMLERİ sadece müşterileri için değil, tedarikçileri, çalışanları, bayileri ve çözüm ortaklarını da kapsayacak şekilde bu ilkesini uygulamaya gayret göstermektedir.

ANTES ENERJİ SİSTEMLERİNİN temel hedeflerinden biri de; müşteri gereksinimleri ile beklentilerinin karşılanması, ihtiyaca yönelik çözümlerin oluşturulması, müşteri ilişkilerine uzun vadeli çözüm ortağı yaklaşımından taviz vermeyerek, güvenli, uluslararası standartlar ile uyumlu, müşteri için gerçek ekonomik ve teknolojik üstünlükleri olan ürünlerin, imalat, satış ve bakım hizmetlerini vermektir

 

Antes Enerji Sistemleri

Aytemiz - Makelsan Kesintisiz Güç Kaynakları

Güç elektroniğinde 43 yılı aşkın tecrübesiyle Makelsan , Türkiye’deki ar-ge merkezi ve üretim tesislerinde tasarlayıp ürettiği kesintisiz enerji ürünleriyle Türkiye’ye ve Dünya’ya tüm yaşamın sürdürülebilirliği için kesintisiz enerji sağlıyor.
Yüzde yüz yerli sermayeli bir üretici olarak , yenilikçi teknolojilerimiz, Ar-Ge yatırımlarımız, modern üretim olanaklarımız , kusursuz müşteri odaklı hizmet kalitemiz ve en yüksek büyüme hızı ile ulusal pazardaki liderliğimizi uluslarası pazarlara da taşıyarak, Türkiye’nin ihracat gücünü daha da artırmayı hedefliyoruz.

Enerji Çözümleri Sağlayıcısı

Türkiye’nin en büyük Kesintisiz Güç Kaynağı (KGK, UPS..) üretim tesisinde, 600 VA’dan 8 MWA’a kadar uzanan Statik ve Dinamik Kesintisiz Güç Kaynakları’nın yanısıra, Statik ve Servo Voltaj Regülatörleri, Frekans Konverterleri, Transformatörler, DC Güç Sistemleri , Alçak ve Orta Gerilim Panoları , Yenilenebilir Enerji Sistemleri, İnverterler ve Enerji Depolama Sistemleri’nden oluşan ve sürekli genişleyen ürün gamımız ile “komple enerji çözümleri sağlayıcısı” kimliğimizi perçinliyoruz.
300’ü aşkın çalışanımız, 8000’e yakın satış noktası, 20’yi askın yurtiçi çözüm ortaklarımız , 80’den fazla ülkede satış ve servis ağımız ile dünyanın dört bir yanında “tüm kritik uygulamalar için güç kalitesini garanti eden kesintisiz enerji çözümleri sağlamak” taahhüdüyle, bölgede en güçlü KGK üreticisi olma hedefiyle çalışmalarımızı aralıksız sürdürerek ülkemiz için değer yaratmaya devam edeceğiz.

 

 

Antes Enerji Sistemleri